19 november 2012

Kerkkriebels 2012 ‘Hoop’

Na van de eerste schrik bekomen te zijn, bleek de knutselcapaciteit van onze gemeenteleden zeer sterk. Het resultaat is in de hal en ook op de website te bewonderen. Ds. Anne Kooi ging tijdens de dienst als een lopend vuurtje door onze goed gevulde kerkzaal en het interview van Martin Past met zijn bus van Hoop was indrukwekkend. Na een winstgevende dienstenveiling, was er weer verrukkelijk eten, gemaakt door vele handen. En bij de koffie lekkere koekjes van Dar Al Amal.
Kortom een zeer tevreden comité en een goede raad: werk volgend jaar ook mee, want het was Bastiaan Orie met nummer 031, die de Bongo won.

Het comité bestond uit: Anne, Liesbet, Yves, Hester, Kees, Liesbeth, Stephanie en Cathrien

Dagtekst

Erediensten

(Alle diensten beginnen om 10.15 uur, tenzij anders aangegeven.)

Agenda

Hier de webstek van de Bethlehemkerk in Anderlecht

Zondag 9 december na de kerkdienst: Schrijfmarathon Amnesty