Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /customers/0/1/6/protestantsekerkbrussel.be/httpd.www/wp-content/mu-plugins/lib/metabox/init.php on line 746 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /customers/0/1/6/protestantsekerkbrussel.be/httpd.www/wp-content/mu-plugins/lib/metabox/init.php on line 746 Jubileumdienst 500 jaar Reformatie in de Museumkerk - Protestantse Kerk Brussel

Jubileumdienst 500 jaar Reformatie in de Museumkerk

22 juni 2017, 20 uur

Eglise du Musée (Chapelle Royale)

Een aantal buitenlandse kerken in Brussel organiseert, samen met onze kerk, een eigen viering van het 500-jarige Jubileum van de Reformatie.
De Reformatie van de 16de eeuw met Luther en Calvijn was een Europese gebeurtenis en daarom willen de kerken uit die beide tradities dat samen feestelijk gedenken, om de banden tussen de Lutherse en Hervormde tradities in Brussel te versterken.

Die kerken, dat zijn kerken uit Noorwegen, Zweden, Finland, Denemarken, Duitsland, Schotland, maar ook de Franstalige gemeente van de Museumkerk en de Nederlandstalige gemeente aan de Nieuwe Graanmarkt.
Drie koren verlenen hun medewerking en uit alle tradities en in alle talen zal er gezongen worden.
Een fantastische gelegenheid om protestantse broeders en zusters te ontmoeten, van wie we misschien niet eens wisten dat ze in deze stad verbleven.

Na de dienst wordt een drink aangeboden.

Erediensten

(Alle diensten beginnen om 10.15 uur, tenzij anders aangegeven.)

Website van de Bethlehemkerk in Anderlecht

Zaterdag 5 september 2020 – House of Compassion